czy ktoś z was używał odżywki firmy vital max , czy jesteście z nich zadowoleni.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Ja używam cały czas, od kilku miesięcy 

sonbaty http://www.atleta.pl
członek mafia.suple.hardcor.pl
...
O, Bimek, co tam sobie wstawiłeś w atavar?
Vitalmax jest na rynku od ok. 3 miesięcy i od tego czasu jadę na nim cały czas, natomiast pierwsze odżywki Vitalmaxa brałem chyba z 2 lata temu. Zawsze jak jeździliśmy na rozmowy do Czech to coś sobie przywoziłem.
Zresztą w tej chwili nie ma jeszcze na rynku np. inozyny Vitalmaxa i białka 82% a inozynę Andrzej Maszewski bierze od kilku tygodni a białko będzie miał w tym tygodniu bo specjalnie dla niego ściągnęliśmy parę puszek.
To żaden problem, z FIBO przywoziłem też odżywki firm których w Polsce nikt nie zobaczy na oczy.
Vitalmax jest na rynku od ok. 3 miesięcy i od tego czasu jadę na nim cały czas, natomiast pierwsze odżywki Vitalmaxa brałem chyba z 2 lata temu. Zawsze jak jeździliśmy na rozmowy do Czech to coś sobie przywoziłem.
Zresztą w tej chwili nie ma jeszcze na rynku np. inozyny Vitalmaxa i białka 82% a inozynę Andrzej Maszewski bierze od kilku tygodni a białko będzie miał w tym tygodniu bo specjalnie dla niego ściągnęliśmy parę puszek.
To żaden problem, z FIBO przywoziłem też odżywki firm których w Polsce nikt nie zobaczy na oczy.
sonbaty http://www.atleta.pl
członek mafia.suple.hardcor.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz