SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki firmy Vital Max

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 538
czy ktoś z was używał odżywki firmy vital max , czy jesteście z nich zadowoleni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainer 2 moze byc nie najlepszy ale jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja używam cały czas, od kilku miesięcy

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
od kilkudziesieciu miesiecy...
jeszcze ich nie bylo a ty juz je son jadles !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O, Bimek, co tam sobie wstawiłeś w atavar?
Vitalmax jest na rynku od ok. 3 miesięcy i od tego czasu jadę na nim cały czas, natomiast pierwsze odżywki Vitalmaxa brałem chyba z 2 lata temu. Zawsze jak jeździliśmy na rozmowy do Czech to coś sobie przywoziłem.
Zresztą w tej chwili nie ma jeszcze na rynku np. inozyny Vitalmaxa i białka 82% a inozynę Andrzej Maszewski bierze od kilku tygodni a białko będzie miał w tym tygodniu bo specjalnie dla niego ściągnęliśmy parę puszek.
To żaden problem, z FIBO przywoziłem też odżywki firm których w Polsce nikt nie zobaczy na oczy.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka- jaka ??

Następny temat

POMOZCIE MI WYBRAC!!!!!!!!!!!!

WHEY premium