SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Puchar Polski Strongman - Pojedynek Gigantów, 2 maj 2015 Piła + Konkurs

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465





2 maja w ten długi weekend szykuje sie super impreza,organizowana przez Marcina Wlizło-Puchar Polski Strongman


Wystartuje Siedmiu Wspaniałych strongmanów:


Marcin Wlizło








Mateusz Skrentny



Piotr Czapiewski




Bartłomiej Grubba





Michał Kopacki



Bartłomiej Bąk



Sławomir Toczek







Nasi forumowicze moga te zawody oglądać jako VIP-warunek jeden-trzeba się zzgłosić do Marcina Wlizło i powiedzieć tajne hasło SFD



Podczs imprezy jest też przewidziany konkurs dla publiczności:

Spacer Buszmena a obciażeniem beda cztery śliczne hosstesy-pewnie ważą po 55 kg





Uwaga!!!

Mamy tez błyskawiczny konkurs dla forumowiczów:


Jednym z ćwiczeń strongmanów jest wzmacnianie uchwytu-podczas programu takze to trenowali nasi forumowicze ze sztanga 120 kg





Zasady konkursu-wrzucamy do 1 maja do godz 22:00-włacznie swoją próbę trzymania sztangi 120 kg-oczywiście raw,bez pasków,rękawiczek itp.
Uczestnik,który uzyska najlepszy czas wygrywa.

Wygraną jest trening strongman z Marcinem Wlizło na sprzęcie strongman-razem z Marcinem zwycięzca pojedzie na typowa siłownie strongmenów i zrobi trening.

Niesamowita Sprawa!!!!







Zmieniony przez - masti w dniu 2015-04-26 20:21:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11522
Witam wszystkich i z tego miejsca zapraszam na nasze show :)
Jest to mój powrót do strongmana, ale na diecie i na przewadze treningów kulturystycznych a jednocześnie debiut jako organizator.
Zawody już za tydzień, na dniach przekażę wam większe info na temat tego wydarzenia :)
Pozdrawiam


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11522
Tutaj podgląd jak dojechać i gdzie parkować.







Zmieniony przez - marcin_wlizlo w dniu 2015-04-28 11:00:19
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Świetnie!
Teraz czekamy na Wasze próby z trzymania 120 kg sztangi-czasu naprawdę mało.

To praca izometryczna mięśni -bardzo szybko zwieksza siłę i masę mięśni ale jest też bardzo wyczerpująca.


A tak trzymali Marcin i chłopacy na programie w ostatnia sobote :





...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6549
gdzie wrzucac ten filmik z trzymania sztangi?
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Tutaj wrzucamy-Marcin czeka .
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Troche zdjec z odbytych zawodów.
Niestety nie udało mnie się na nie podjechać,byłem mocno zajety 80 km dalej.

Też ie widzę zadnego filmu z trzymania sztangi-pewnie wyniki były poniżej oczekiwać i nikt nie publikował swoich prób.

Szkoda-bo -jak to sie mówi- nie chodzi o to by złpać króliczka,ale by gonić go....:)


...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Kolejne:



Niektórzy oszczędzali siły na konkurecje ale czsem ktoś miał nadmiar mocy i mógł sobie pozwolić na wniesienie doprowadzających hostess :)






...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Jeszcze kilka










...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Na zdjęciach wygląta to może dość niewinnie ale jak ktoś próbował trzymania sztangi 120 kg-może sobie wyobrazić jaki ogromny wysiłek czekał na strongmenów


...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Jeszcze kilka zdjęć




Więcej szczefółow pewnie nam Marcin opisze.

Był może jeszcze ktoś na tej imprezie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej w WL o Puchar Prezydenta Kołobrzegu

Następny temat

Otwarte Zmagania w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Amatorów Leszno 17.05.2015r.

electro
Polecane artykuły