SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mleko w proszku i glukoza??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jesli zrobie sobie cykla z odzywek to moge je ze tak powiem "wspomagac" glukozo i mlekiem w proszku i czy sie to oplaca??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
EE tam piszesz ze nikt kretki nie kupi..ja swoją wygrana sprzedałem i miałem na karnecik..
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To zalezy jakie odzywki chcesz kupic lub suplementy. I z odzywek nie robi sie cyklów. Mleko w proszku? czemu nie. mozesz je same wcinac tak dla uzupelnienia bialek w diecie. a glukoza tez sie nada np do kretki lub cus innego. Te zeczy niesą drogie glukoza w spozywce kosztuje ponad 3zl a bialko niewiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2881
hmm tak !! tylko nie przesadzaj z tym mlekiem w proszku i gluzkoza !! bo bedziesz tylko szerszy w pasie !! a jak u CIebie wyglada dieta ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
znow mnie uprzedził
j/w wspomniał poprzednik bez przesady bo od tej glukozy i mleka to zrobi ci sie oponka na brzuchu - a tego chyba nie chcesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh wezme gainera 1 vital max i kretke nutrenda jeszcze jak byscie mogli napisac ile dzinnie lykac maximum tego mleka i glukozy to bym byl bardzo wdzieczny a na dietke to wiecie ze trzba kasy i czasu a u mnie z tym krucho wiec moja dieta wyglada tak: "jedz ile mozesz i kiedy mozesz"
No to na tyle dzieki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
do kretki powinno wystarczyć okolo 50g glukozy
dieta to nie taka łatwa sprawa ale podstawowa sprawa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi wezme gainera 1 vital max i kretke nutrenda jesli mozecie napiszcie ile brac zeby ni przesadzic. Mojadietka wyglada tak ze jem ile moge i kiedy moge a na taka normalno nie mam kasy i czasu niestety:(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
GAINER:
dni treningowe - po ok.50g miedzy posiłkami i ok.70g po treningu
dni nietrenigowe - po ok.50g między posiłkami

KREATYNA:
dni treningowe - ok.5g na pusty żołądek (np. rano) i ok.5g po treningu (najważniejsze)
dni nietrenigowe - ok. 5g na pusty żołądek

pamietaj ze gainer to tylko dodatek do diety - mimo iż twoja dieta nie jest rewelacyjna ale staraj sie jej jakoś przestrzegać, bo inaczej nic ci odżywki nie dadzą
jedz, trenuj, odpoczywaj i rośnij
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
zapominj o kreatynie...bez odpowiedniego odzywiania...nie ma sensu...

mlekow w proszku...tez bym uwazal z uwagi na spora ilosc ww prostych...
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Kosiek_88 i Kolodent to te samo IP.
Jesteś upoośledzony ze gadasz sam ze sobą????
W mleku jest sporo wegli prostych,a konkretnie dwucukru laktozy.Uwaga wiec tutaj.
kreatyne odpusć.bez diety mozesz sobie prac skarpety
Pozdro.
ps. zamiast kreatyny kup białko.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Kolega ma 88 rocznik, więc moim skromnym zdaniem zrób tak jak Miętki radzi ---> kup sobie białko.


A kreatyne sprzedaj koledze starszemu wiekiem i stażem na siłce. Ty zainteresuj się nią za jakieś 2-3lata.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować glukozamine??

Następny temat

co sadzicie o tym zestawie???

electro
Polecane artykuły