Mam prośbę jka ktoś m apytanie to niech wpytaniu zawsze mniej wiecej jakiego problemu to dotyczy a nie prawie każde pytanie brzxmi mma pytanie, bądz ma pytanie do Pana Darka i\td. Niech w pytaniu bedzie zawarta informacje czego mniej wiecej dotyczy bardoz to ułatwi korzystanie z tego forum i jednoczesnie wyeliminuje posty o tym samym powtarzające sie. Pozdrawiam Tompoz
Tomasz "Tompoz
Krzysztof Piekarz
