tylko nike i nie tiempo legend bo chce żeby miec leciutkie i dobre czucie pilki ;p Takie żeby po sezonie mi sie nie rozleciały tylko przynajmniej dwa. Gram na lewej pomocy wiec lekkie abym mogł przyspieszyc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Veloce II badź Vapor IX .Co do wytrzymałość ,b. wiele będzie zależało od Ciebie samego 

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
...
właśnie myślałem nad vaporami tylko nie moge znaleźć na allegro ani nigdzie ich z ładną kolorystyką bo wszystkie 400-600. znasz jakieś sklepy może?
...
Chyba najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie jak w google wpiszesz nazwę ów obuwia i tak będziesz sobie po kolei sprawdzał sklepy 

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
...
znalazłem te : http://allegro.pl/nike-mercurial-vapor-ix-cr-galaxy-45-z-workiem-i5148240673.html są oryginalne , widzisz coś podejrzanego ?
...
Jakby co to bym polecił adidasy które niedługo wchodzą http://www.adidas.pl/buty-x15.3-sg/S83058.html
Zmieniony przez - wielogorski w dniu 2015-06-04 09:47:40
Zmieniony przez - wielogorski w dniu 2015-06-04 09:47:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Krzysztof Piekarz