Szacuny
100
Napisanych postów
6782
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
50554
To znowu ja Wczoraj miała dojść paka kurierem. Siedziałem w domu (na trening nie poszedłem!), a tu nic. A status cały czas taki jakby nie została nadana. Nr nadania DHL 14658666990. Co się dzieje?
Szacuny
51
Napisanych postów
1295
Wiek
34 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
24734
Mi od piątku zmęczony życiem Pan mówi ze zamówienie zostanie "dzisiaj" wysłane. Do dzisiaj nie zostało , a już tydzień minął. Na forum też tego typu sprawy są pomijanw bez odpowiedzi . Podobno nie moga się wyrobić z realizacja zamówień po okresie świątecznym. Co Jestem w stanie zrozumieć ale braku informacji dla klientów już nie rozumiem.