Szacuny
1
Napisanych postów
14
Wiek
29 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
84
Witam, mam 18 lat i chcialbym przybrać trochę na wadzę, mam troche funduszy żeby kupić jakieś odżywki,
Co powinienem podać abyście mogli mi pomoc :)? Dzięki z góry,
Szacuny
1
Napisanych postów
14
Wiek
29 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
84
Z tym że nie bardzo mam czas jeść przed szkołą, w szkole tylko to co dostane w sklepie, a później też nie zawsze robie sam obiad.
Może chociaż jakoś te niedobory będę uzupełniał?