Tak się wyciska: www.youtube.com/watch?v=v8ltg-9H5wY
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
gregorterm
A teraz jest ok. Mi się podoba.
A teraz jest ok. Mi się podoba.
...
Napisał(a)
Napływają już pierwsze zgłoszenia, myślę że to może być rekordowa impreza.
Kobiety:
1. Szot Aneta/Dąbrowa Górnicza
2. Czerw Magdalena/Dąbrowa Górnicza
3. Anna Paluszik/Kozy
4. Kaniak Katarzyna/Gliwice
5. Agnieszka Tuczykont/Ornotowice
Mężczyźni
1. Klikiewicz Karol/Dąbrowa Górnicza
2. Lewandowski Andrzej/Sosnowiec
3. Taraszkowski Rafał/Dąbrowa Górnicza
4. Radwański Przemysław/Dąbrowa Górnicza
5. Niedziela Sebastian/Żory
6. Kaniecki Krystian/Dąbrowa Górnicza
7. Janowski Tomasz/Czeladź
8. Gajos Łukasz/Targoszyce
9. Kawka Dawid/Dąbrowa Górnicza
10. Bryniarski Mateusz/Imielin
11. Gardecki Borys/Sosnowiec
12. Wałga Grzegorz/Cieszyn
13. Wawrzyczek Tomasz/Cieszyn
14. Krawczyk Rafał/Gliwice
15. Pietrończuk Andrzej/Dąbrowa Górnicza
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2014-12-09 21:49:14
Kobiety:
1. Szot Aneta/Dąbrowa Górnicza
2. Czerw Magdalena/Dąbrowa Górnicza
3. Anna Paluszik/Kozy
4. Kaniak Katarzyna/Gliwice
5. Agnieszka Tuczykont/Ornotowice
Mężczyźni
1. Klikiewicz Karol/Dąbrowa Górnicza
2. Lewandowski Andrzej/Sosnowiec
3. Taraszkowski Rafał/Dąbrowa Górnicza
4. Radwański Przemysław/Dąbrowa Górnicza
5. Niedziela Sebastian/Żory
6. Kaniecki Krystian/Dąbrowa Górnicza
7. Janowski Tomasz/Czeladź
8. Gajos Łukasz/Targoszyce
9. Kawka Dawid/Dąbrowa Górnicza
10. Bryniarski Mateusz/Imielin
11. Gardecki Borys/Sosnowiec
12. Wałga Grzegorz/Cieszyn
13. Wawrzyczek Tomasz/Cieszyn
14. Krawczyk Rafał/Gliwice
15. Pietrończuk Andrzej/Dąbrowa Górnicza
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2014-12-09 21:49:14
gregorterm
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Aktualne zgłoszenia do zawodów:
Kobiety:
1. Szot Aneta/Dąbrowa Górnicza
2. Czerw Magdalena/Dąbrowa Górnicza
3. Anna Paluszik/Kozy
4. Kaniak Katarzyna/Gliwice
5. Agnieszka Tuczykont/Ornotowice
Mężczyźni
1. Klikiewicz Karol/Dąbrowa Górnicza
2. Lewandowski Andrzej/Sosnowiec
3. Taraszkowski Rafał/Dąbrowa Górnicza
4. Radwański Przemysław/Dąbrowa Górnicza
5. Niedziela Sebastian/Żory
6. Kaniecki Krystian/Dąbrowa Górnicza
7. Janowski Tomasz/Czeladź
8. Gajos Łukasz/Targoszyce
9. Kawka Dawid/Dąbrowa Górnicza
10. Bryniarski Mateusz/Imielin
11. Gardecki Borys/Sosnowiec
12. Wałga Grzegorz/Cieszyn
13. Wawrzyczek Tomasz/Cieszyn
14. Krawczyk Rafał/Gliwice
15. Pietrończuk Andrzej/Dąbrowa Górnicza
16. Ludwikowski Jarosław/Sosnowiec
17. Majcherczyk Łukasz/Będzin
18. Prasałek Kamil/Dąbrowa Górnicza
19. Lipka Tomasz/Rybnik
Kobiety:
1. Szot Aneta/Dąbrowa Górnicza
2. Czerw Magdalena/Dąbrowa Górnicza
3. Anna Paluszik/Kozy
4. Kaniak Katarzyna/Gliwice
5. Agnieszka Tuczykont/Ornotowice
Mężczyźni
1. Klikiewicz Karol/Dąbrowa Górnicza
2. Lewandowski Andrzej/Sosnowiec
3. Taraszkowski Rafał/Dąbrowa Górnicza
4. Radwański Przemysław/Dąbrowa Górnicza
5. Niedziela Sebastian/Żory
6. Kaniecki Krystian/Dąbrowa Górnicza
7. Janowski Tomasz/Czeladź
8. Gajos Łukasz/Targoszyce
9. Kawka Dawid/Dąbrowa Górnicza
10. Bryniarski Mateusz/Imielin
11. Gardecki Borys/Sosnowiec
12. Wałga Grzegorz/Cieszyn
13. Wawrzyczek Tomasz/Cieszyn
14. Krawczyk Rafał/Gliwice
15. Pietrończuk Andrzej/Dąbrowa Górnicza
16. Ludwikowski Jarosław/Sosnowiec
17. Majcherczyk Łukasz/Będzin
18. Prasałek Kamil/Dąbrowa Górnicza
19. Lipka Tomasz/Rybnik
gregorterm
...
Napisał(a)
Lepiej do 19 jak pisze w regulaminie i na plakacie, myślę że nie będzie problemu, ale wcześniejsze zgłoszeni do niczego nie zobowiązuje.
gregorterm
...
Napisał(a)
Lepiej do 19 jak pisze w regulaminie i na plakacie, myślę że nie będzie problemu, ale wcześniejsze zgłoszenie do niczego nie zobowiązuje.
gregorterm
...
Napisał(a)
Mała pamiątka dla uczestników - identyfikatory. Aktualne zgłoszenia do zawodów:
1. Szot Aneta/Dąbrowa Górnicza
2. Czerw Magdalena/Dąbrowa Górnicza
3. Anna Paluszik/Kozy
4. Kaniak Katarzyna/Gliwice
5. Agnieszka Tuczykont/Ornotowice
6. Niedzwiecka Aneta/Kędzierzyn-Koźle
7. Porczyńska Anna/Żory
Mężczyźni
1. Klikiewicz Karol/Dąbrowa Górnicza
2. Lewandowski Andrzej/Sosnowiec
3. Taraszkowski Rafał/Dąbrowa Górnicza
4. Radwański Przemysław/Dąbrowa Górnicza
5. Niedziela Sebastian/Żory
6. Kaniecki Krystian/Dąbrowa Górnicza
7. Janowski Tomasz/Czeladź
8. Gajos Łukasz/Targoszyce
9. Kawka Dawid/Dąbrowa Górnicza
10. Bryniarski Mateusz/Imielin
11. Gardecki Borys/Sosnowiec
12. Wałga Grzegorz/Cieszyn
13. Wawrzyczek Tomasz/Cieszyn
14. Krawczyk Rafał/Gliwice
15. Pietrończuk Andrzej/Dąbrowa Górnicza
16. Ludwikowski Jarosław/Sosnowiec
17. Majcherczyk Łukasz/Będzin
18. Prasałek Kamil/Dąbrowa Górnicza
19. Lipka Tomasz/Rybnik
20. Banaś Krzysztof/Czeladź
21. Brudzisz Marcin/Mysłowice
22. Przemysław Śmiłek/Dąbrowa Górnicza
23. Szmajdziński Jakub/Siewierz
24. Kandefer Piotr/Kraków
25. Bajan Maciej/Pińczyce
25. Chorągwicki Łukasz/Żory
26. Torma Alex/Katowice
27. Dyrcz Grzegorz/Tychy
28. Bembenek Arkadiusz/Tychy
29. Stawiarski Roman/Chorzów
30. Nejm Tomasz/Dąbrowa Górnicza
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2014-12-17 15:45:41
1. Szot Aneta/Dąbrowa Górnicza
2. Czerw Magdalena/Dąbrowa Górnicza
3. Anna Paluszik/Kozy
4. Kaniak Katarzyna/Gliwice
5. Agnieszka Tuczykont/Ornotowice
6. Niedzwiecka Aneta/Kędzierzyn-Koźle
7. Porczyńska Anna/Żory
Mężczyźni
1. Klikiewicz Karol/Dąbrowa Górnicza
2. Lewandowski Andrzej/Sosnowiec
3. Taraszkowski Rafał/Dąbrowa Górnicza
4. Radwański Przemysław/Dąbrowa Górnicza
5. Niedziela Sebastian/Żory
6. Kaniecki Krystian/Dąbrowa Górnicza
7. Janowski Tomasz/Czeladź
8. Gajos Łukasz/Targoszyce
9. Kawka Dawid/Dąbrowa Górnicza
10. Bryniarski Mateusz/Imielin
11. Gardecki Borys/Sosnowiec
12. Wałga Grzegorz/Cieszyn
13. Wawrzyczek Tomasz/Cieszyn
14. Krawczyk Rafał/Gliwice
15. Pietrończuk Andrzej/Dąbrowa Górnicza
16. Ludwikowski Jarosław/Sosnowiec
17. Majcherczyk Łukasz/Będzin
18. Prasałek Kamil/Dąbrowa Górnicza
19. Lipka Tomasz/Rybnik
20. Banaś Krzysztof/Czeladź
21. Brudzisz Marcin/Mysłowice
22. Przemysław Śmiłek/Dąbrowa Górnicza
23. Szmajdziński Jakub/Siewierz
24. Kandefer Piotr/Kraków
25. Bajan Maciej/Pińczyce
25. Chorągwicki Łukasz/Żory
26. Torma Alex/Katowice
27. Dyrcz Grzegorz/Tychy
28. Bembenek Arkadiusz/Tychy
29. Stawiarski Roman/Chorzów
30. Nejm Tomasz/Dąbrowa Górnicza
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2014-12-17 15:45:41
gregorterm
Poprzedni temat
Pomoc w przygotowaniu do przyszłorocznego zesonu Amatorów
Następny temat
Pompujemy MISTRZOWIE i SENIORZY
Polecane artykuły