Szacuny
0
Napisanych postów
3
Wiek
31 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
37
Cześć wszystkim, jestem nowy na forum, dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią. Chciałbym prosić o pomoc w ocenie mojej sylwetki, nigdy wcześniej nie chodziłem na siłownie. Mam 83 kg przy wzroście 182, zastanawiam się czy najpierw spalić ten tłuszcz, którego całkiem sporo zalega, czy robić trening na masę + jakieś aeroby, intrerwały ,ale nie chcę się za bardzo zalać fatem ;) Wrzucam kilka zdjęć, z góry dzięki za pomoc Panowie ! ;)
Pamiętaj że na początku trening siłowy jest raczej "umowny" i polega na wyrobieniu dobrej techniki a nie szaleństwa z ciężarami czyli kierujemy się zasadą lepiej mniej niż za dużo, większą wagę przywiązuj do diety i zachowań organizmu żebyś mógł "wyczytać" co na Ciebie lepiej działa
Zmieniony przez - Ghost. w dniu 2014-11-19 14:32:13
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!
Szacuny
16
Napisanych postów
689
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
11502
j/w albo na 0 albo na lekki + rób pomiary i obserwuj jak reaguje organizm, jak masz już ustalone btw to w zależności od potrzeb operuj węglami (dodawaj lub odejmuj żeby zwiększyć/zmniejszyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne) , białko i tłuszcze na stałym poziomie
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!