Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jak w temacie.Czy warto i powinno sie brac Thermogeniki z Kreatyna, HMB, Glutamina i Q10. W kwietniu zaczynam taki cykl podtrzymujacy i nie wiem czy laczyc te rzeczy. Tego akurat nie wiem.Pozdrooofka. Jesli MAKu moze mi odpowiedziec tez byloby milo.Dzieki