SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NOWOŚĆ OLIMP CHELA-MIN SPORT!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9485

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 617
Sorki ze troche odswiezam,
Tak sobie poczytalem post, jako ze zamierzam wlasnie kupic ten chela-min bardziej jako tansza wersje ZMA. I jak porzednik nie do konca wiem jak by to zastosowac, piszac 2 macie na mysli rano i wieczorem czy na noc? A moze tylko 1 na noc i do tego z 5-10mg cynku z Zincasa, zeby doszlo do ok. 25mg? Poza tym 2 zapelniaja zapotrzebowanie na Mg dzienne, ale biorac pod uwage to ze wraz z pokarmem sie dostarcza plus np z Asparaginianyu Cardio duo
A moze inaczej (czyt. wiecej) na noc w dzien treningowy, a inaczej w nietreningowy?
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Tak sobie poczytalem post, jako ze zamierzam wlasnie kupic ten chela-min bardziej jako tansza wersje ZMA. I jak porzednik nie do konca wiem jak by to zastosowac, piszac 2 macie na mysli rano i wieczorem czy na noc? A moze tylko 1 na noc i do tego z 5-10mg cynku z Zincasa, zeby doszlo do ok. 25mg?

zynk dosc latwo uzupelnic wiec patrzylbym raczej na ilosc jonow magnezu - drozszy :D
i wg tego komponowalbym (uwzgledniajac ew inne preparaty) suplementacje na wzor ZMA


Poza tym 2 zapelniaja zapotrzebowanie na Mg dzienne, ale biorac pod uwage to ze wraz z pokarmem sie dostarcza plus np z Asparaginianyu Cardio duo

patrz wyzej :D

A moze inaczej (czyt. wiecej) na noc w dzien treningowy, a inaczej w nietreningowy?


zalezy od niedoborow
ale jakos nie widze ogolnego sensu zmiany w owe dni
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
Witam, przepraszam że "odkopuję" posta ale mam jedno pytanie do Pana Ambroziaka - mianowicie na pierwszej stronie w składzie jest cytuję: "Chrom Albion® amino acid chelate (Chelavite®)- 150 µg Selen Albion® amino acid complex- 75 µg ", a w składzie na innej stronie znalazłem: selenian (IV) sodu, chlorek chromu (III), jodek potasu" - która informacja jest poprawna. Czy WSZYSTKIE formy minerałów są w tym preparacie w formie chelatów?
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23580
Dzięki za zaufanie, ale to raczej pytanie do działu technologicznego Olimpu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
dział technologiczny olimp czyli?
edit: sprawdziłem na stronie http://www.olimp-supplements.com/?p=3&id=189&s=1 i wychodzi na to, że selen, chrom i jod nie są chelatowane. trochę wprowadzanie w błąd klienta moim zdaniem i niestety muszę zrezygnować z zakupu tego produktu a szkoda bo skład ilościowy bardzo ładny

Zmieniony przez - k3ho w dniu 2014-09-17 13:45:14
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23580
Zauważ, że odkopałeś wątek sprzed sześciu lat. Skład uległ w międzyczasie zmianie, gdyż zmieniły się przepisy unijne.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52123 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chrom miał na pieńku z unią, podobine jak selen, jednak po czasie wszystko wróciło do stanu porządanego . Sprawy formalne .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
czyli na dzień dzisiejszy jakie formy są użyte w tym preparacie?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
cytujac za strona

Składniki: diglicynian magnezu** (chelat aminokwasowy magnezu), tlenek magnezu, diglicynia wapnia** (chelat aminokwasowy wapnia), chlorek potasu, węglan wapnia, diglicynian cynku** (chelat aminokwasowy cynku), celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, diglicynian manganu** (chelat aminokwasowy managanu), selenian (IV) sodu, diglicynian żelaza** (chelat aminokwasowy żelaza), diglicynian miedzi** (chelat aminokwasowy miedzi), chlorek chromu (III), jodek potasu, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwniki: E 132, E 171).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

ALBION®- NAJLEPSZE CHELATY !

Następny temat

NOWOŚĆ OLIMP CHELA-MAG B6

electro
Polecane artykuły