Wesołych Świąt !!!
Dużo szczęścia pomyślości
w**** odżywek i słodkości
pięknej rzeźby wielkiej masy
fajnej fury dużo kasy
wiekiego 100kg prezentu
dla czytelników i abonentów
życze wszystkich świąt spokojnych
daj mi S
G'a - bądz dzis chojny

Dużo szczęścia pomyślości
w**** odżywek i słodkości
pięknej rzeźby wielkiej masy
fajnej fury dużo kasy
wiekiego 100kg prezentu
dla czytelników i abonentów
życze wszystkich świąt spokojnych
daj mi S
G'a - bądz dzis chojny

Krzysztof Piekarz