SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zaczynaliście?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5303
Ci którzy zaczynają treningi na siłowni mogą pisać o swoich początkach trenowania , także jakią rozpiske tygodniową stosowali i jakie były przyrosty w ciągu 6 miesięcy.

CRACOVIA ULTRAS

CRACOVIA ULTRAS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz tez mam problem nie moge wycisnac ponad 60 moja prawa rekanichce ciagnac chociaz jest mocnie jsza niewiem czy to s powodu mojej pracy
ale staram sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5303
Jak ja zaczynałem ważyłem około 63 teraz waże 4kg więcej po 4 miesiącach .
Na klate brałem z trudem 50 a teraz 60 , ćwicze 4 razy w tygodniu ,
mój plan zajęć:
wt: biceps , triceps
śr: plecy
pt: barki ,nogi
ndz: klata
a brzuch ćwicze w każdy dzień treningu

CRACOVIA ULTRAS

CRACOVIA ULTRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
jak zaczynalem 2 miechy temu to mialem problem zeby sztanga mi nie latala:) i bralem te 40 na ostatnia serie teraz ciskam 55 ale to i tak mało:(

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm, to ja zaczynałem miesiąc temu i podnosiłem te 60 na klate, teraz z 65 powinno pujść ale przede mną jeszcze długa droga, masa skoczyła chyba z 63 na 64 lub z 62,5 na 64 POZDRO i niech MIKOŁAJ będzie z WAMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
loopy a ile masz lat?

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5303
Właśnie ile masz lat , a ćwiczyłeś jakiś sport wcześniej ? Jak na początek to nieźle , ja jak bym na początku treningu odrazu próbował podnieść jak najcięźszy ciężar to pewnie dźwignąłbym ze 65 ale niewiem musze sprawdzić, zawsze aprawdzam pod koniec treningu .

CRACOVIA ULTRAS

CRACOVIA ULTRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cwicze 3.5 miecha napoczatku ostania serie ledwo co robilem 45 kb teraz biore seria ostanio 70 kg masa skoczyla mi okolo 4 kg stym ze stracilem duzo tluszczu:D:D:D:D jak oceniacie moje wyniki dobre srednie cienkie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
piszcie także swój wiek!!!!!

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od miesiaca mam 23 lata ;)
regularnie cwicze 2 miesiace, na poczatku na klacie mialem problem z podniesieniem 50kg, teraz podnosze max 78kg wiec jest niezle
waga... poszlo w dwa miechy 5 kg w gore, przy wzroscie 180 obecnie waze 77.8kg, ale cwiczyc musze wiecej zdecydowanie bo mam waskie ramiona genetycznie wiec musza byc ostro napakowane zeby fajnie wyglaalo juz z daleka ;)

Longrunner
Keep on Running!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
_Arys_ ten twój plan jest do poprawki. Załóż nowego posta i poproś o jego ocenę/zmianę. Oczywiście zgodnie ze schematem: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810


Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/

<-- <-- <-- instruktor tenisa w Warszawie...

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ja :LooPy: mam 15 lat, no i wcześniej grałem w piłke narazie to tem miesiąc uczciwie trenowałem ale bez takiej zbytnio przemyslanej diety, teraz wrzuce sobie TUŃCZYKA na noc i ryżu przed treningiem i może zakupie troche BIAŁECZKa jako uzupełnienie diety, ale to w lutym jak sie roztrenuje po świętach POZDRO 4 ALL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych świąt :)

Następny temat

Propozycje rozpiski treningowej

WHEY premium