Hej wszystkim !
Dłuuugo mnie nie było ale wracam - wesołych świąt wszystkim i szczęśliwego nowego roku
Każdy ma swoją stację benzynową
Dłuuugo mnie nie było ale wracam - wesołych świąt wszystkim i szczęśliwego nowego roku
Każdy ma swoją stację benzynową
Krzysztof Piekarz