SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co nas nie zabije to nas wzmocni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1039
Witam,
Biegam 3 razy w tygodniu, 3 razy w tygodniu siłka. Celem jest redukcja zbędnego tłuszczu na brzuchu oraz okolicach (nie jest zbyt dużo). Co do diety takowej nie ma, aczkolwiek zasady żywnościowe są przestrzegane (typu gotowanie zamiast smażenia, picie wody zamiast soków, ograniczenie węgli na noc itp.)
Lat 23
176 cm
73 kg
Mam dwa pytania, po pierwsze primo czy jest szansa na zredukowanie tłuszczu?
I po drugie primo ultimo po dojściu do optymalnej zawartości tkanki tłuszczowej chce nabrać jeszcze troszke masy, rzecz jasna mięśniowej, czy taki tok myślenia ma sens?
PS. Postom "ułóż diete" dziękujemy!

Wiesz najważniejsze by znaleźć w sobie siłę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Każda aktywność fizyczna wpłynie na redukcję tłuszczu.
2. Tak, ma to sens
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787452
Ciekawe masz podejście do sprawy chcesz najpierw redukować potem masować nie przejmując się dietą w takim razie życzę powodzenia bo będzie Ci potrzebne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1039
Wiem, że z dietą byłoby łatwiej, aczkolwiek wiem jak jest, nie oszukuje się i jako takiej diety nie będę miał. Mógłbym teraz przymasować i potem to zrzucić, ale obawiam się, że złapie za dużo fatu. Także, wole sięgo pozbyć i następnie powoli masować, kontrolując to wszystko.Czy to aż taki chory pomysł?;)

Zmieniony przez - spazi w dniu 2014-07-18 20:46:28

Zmieniony przez - spazi w dniu 2014-07-18 20:47:03

Wiesz najważniejsze by znaleźć w sobie siłę

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Bez diety i tak cię potem zaleje na masie pewnie. Jak chcesz kontrolować nabieranie fatu nie mając diety?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1039
Biegając, czy to byłoby zbyt proste?

Wiesz najważniejsze by znaleźć w sobie siłę

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787452
Sam wysiłek fizyczne nie wystarczy. Musisz podejść do sprawy kompleksowo dieta to 70% sukcesu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy + piłka

Następny temat

Szukam nowego planu ;)

electro
Polecane artykuły