SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Napój energetyzujący

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1173
Witam!
Chciałbym przeprowadzić ankiete na najlepszy energetyk
ponieważ nie było jeszcze takiego tematu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
Kofeina

na inne szkoda kasy

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23555
efedryna na inne szkoda kasy


i bardzo mocno sie mylisz sądząc, że nie było jeszcze takiego tematu

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
też
ale tego juz w spożywczyn nie dostaniesz


-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
-kofeina ( to już jest 2x na kofeine, wygrywa )

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1298
techno power. o smaku wiśniowym lub herbacianym.

Tomek Ś.

Tomek Ś.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23555
a tak na serio to wszelkie drinki z kofeiną typu red bul i podobne nie są dobrym pomysłem przed siłką po siłce zresztą też nie.

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Gainer czy OLIMP Whey Mass?

Następny temat

Kreatyna+glutamina+Gainer + ???

electro
Polecane artykuły