Witam, jestem po 2 miesiacach robienia masy, Strasznie szybko łapie mase, przytyłem 10kg w tym czasie bedac na diecie +400kcal i na swoim pierwszym cyklu kreatynowym. Oczywiście troche mnie otłuściło ale jestem zadowolony bo siła ładnie poszła w górę. Zastanawiałem się nad dietą carb cycling, kiedyś byłem na low carbie ale jakoś nie miałem dobrych efektów - waga stała w miejscu. Myślałem nad takimi proporcjami
Wysokie WW: B: 300g, T: 50g, W: 300g (2dni)
Umiarkowane WW: B: 300g, T: 50g, W: 250g (2dni)
Niskie WW: B: 300g, T: 50g, W: 200g (3dni)
Nadaje się??:)
Wysokie WW: B: 300g, T: 50g, W: 300g (2dni)
Umiarkowane WW: B: 300g, T: 50g, W: 250g (2dni)
Niskie WW: B: 300g, T: 50g, W: 200g (3dni)
Nadaje się??:)
Krzysztof Piekarz