witam..z treningami skonczylem w październiku(od czasu do czasu zaglądałem na siłownie) teraz chciałbym wrócic... zostało mi białko i kreatyna no i witaminy.. chcialbym zebyscie mi doradzili czy brac juz kreatyne po takiej przerwie? czy tez kupic lepiej bcaa i hmb bo przez ten okres przybylo mi dosyc tluszczyku i chcialbym go troche sciac dla uwidocznienia miesnia...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Hmb odpuść nie działa
po takiej przerwie to białko w celu uzupełnienia braków w diecie mogło by być oraz witaminki.Kreatyne odpuść przynajmniej na 5 miesięcy.
Na razie dieta i odpowiedni trening i bd dobrze
po takiej przerwie to białko w celu uzupełnienia braków w diecie mogło by być oraz witaminki.Kreatyne odpuść przynajmniej na 5 miesięcy.
Na razie dieta i odpowiedni trening i bd dobrze
...
silowy daj normalny trening jak na masie
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz