Dzień Dobry Panowie. moja sytuacja przedstawiam się następująco.
Jestem ektomorfikiem.
Waga : 58 kg
wzrost 176 cm
wiek :18 lat
Przeciwwskazania - krótkowzroczność (ćwiczenia fizyczne za zgodą okulisty )
Chcę w najbliższym czasie zacząć pracę nad swoim ciałem.
Generalnie chodzi mi o wbicie masy.Z dietą sobie poradzę, jednak chcę białko lub kreatynę. Na oku mam cm3 Trec, jednak nie mam pojęcia, co warto kupić kiedy pierwqszy raz zamierzam coś brać. Co Panowie polecacie ? może białko ? po prostu proszę o wasze pomysły. Proszę o wasze opinie jak najszybciej. Pozdrawiam
Jestem ektomorfikiem.
Waga : 58 kg
wzrost 176 cm
wiek :18 lat
Przeciwwskazania - krótkowzroczność (ćwiczenia fizyczne za zgodą okulisty )
Chcę w najbliższym czasie zacząć pracę nad swoim ciałem.
Generalnie chodzi mi o wbicie masy.Z dietą sobie poradzę, jednak chcę białko lub kreatynę. Na oku mam cm3 Trec, jednak nie mam pojęcia, co warto kupić kiedy pierwqszy raz zamierzam coś brać. Co Panowie polecacie ? może białko ? po prostu proszę o wasze pomysły. Proszę o wasze opinie jak najszybciej. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz