Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
35
Ze sprzętem teraz sobie odpuszczę jak na razie,będę korzystał z tego co mam...po prost poszukam jakiegoś planu treningowego 3 dniowego i zobaczymy co da się zrobić :) . Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! ;)