Witam wszystkich. Mam 30 lat 190 cm wzrostu, 96 kg wagi i przeszkadzający otłuszczony brzuch. Siedzący tryb życia i widząc, że "zapuszczam się" coraz bardziej postanowiłem w końcu wziąć się za siebie i coś z tym zrobić. Konkretnie moim celem jest zrzucenie wagi gdzieś do 85 kg, spalenie tłuszczu. Zamierzam jeździć na rowerze, ale to dopiero na wiosnę dlatego obecnie sama dieta. Zrobiłem 3 testy na stronach internetowych i wyszło mi w jednym, że moje zapotrzebowanie kaloryczne to około 2500 klc, natomiast w 2 innych, że około 3000 klc. Obecnie trzymam dietę (od 3 dni) 2000 klc i zastanawiam się, czy to trochę nie za duży skok w dół. Chodzę często lekko głodny, ale nie jest to jakiś dyskomfort dla mnie.
Tak wygląda plan jednego przykładowego dnia żywieniowego:
Z góry dziękuję za jakieś wskazówki, bo jak wspomniałem jestem zielony w tych sprawach :)

Tak wygląda plan jednego przykładowego dnia żywieniowego:
Z góry dziękuję za jakieś wskazówki, bo jak wspomniałem jestem zielony w tych sprawach :)

Krzysztof Piekarz
Twój twór diety bardzo słaby niestety.