Witam.
Tak jak w temacie. Kupię po dobrej cenie BCAA, spalacz oraz przedtreningówke. Najlepiej bez geranium ponieważ takie jeszcze mam.
Ewentualnie kupię mono około 450-500g.
Zmieniony przez - magnum44 w dniu 2014-01-14 18:58:27
Tak jak w temacie. Kupię po dobrej cenie BCAA, spalacz oraz przedtreningówke. Najlepiej bez geranium ponieważ takie jeszcze mam.
Ewentualnie kupię mono około 450-500g.
Zmieniony przez - magnum44 w dniu 2014-01-14 18:58:27
Krzysztof Piekarz
