Mój kumpel studiuje na białorusi i ostatnio zaczął chodzić na siłke. Jak wrócił do Polski na wekend to powiedział że tam na Białorusi w sklepie jest odżywka a ściśle mówiąc 25% gainer firmy "Heroj". Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie cena bo puszka 0,5kg kosztuje 5zł!!! Więc gdybyśmy chcieli kupić 3kg to bedzie nas kosztować 30zł. To jest chyba niezła cena
. Niestety nie wiem nic konkretnego na tematat tej fitmy i odżywki
Kumpel mówił że jak przyjedzie do domu to przywiezie mi puszke na spróbowanie
Wtedy podam skład. A może ktoś coś wie na temat tego produktu???
Pierwsi w bitwach,ostatni w odwrocie.
http://www.pajacyk.pl/
. Niestety nie wiem nic konkretnego na tematat tej fitmy i odżywki
Kumpel mówił że jak przyjedzie do domu to przywiezie mi puszke na spróbowanie
Wtedy podam skład. A może ktoś coś wie na temat tego produktu???
Pierwsi w bitwach,ostatni w odwrocie.
http://www.pajacyk.pl/
Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!
Krzysztof Piekarz
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW
1 BOLD NOWEJ GENERACJI