SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najmocniejsza Przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11160
witam jaka jest najmocniejsza przedtreningowka mesomorph friction assault jack3d czy moze jakies inne???

:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3902
Dla mnie nr 1 ze starych pre: 1mr, meso, nox pump doriana i UL.

Słabsze nieco: noxipro, jack3d, z sun'a była jedna, nazwy nie pamiętam

bez 1.3d: saw, napalm w szotach

a teraz czasam walne napalma w szocie i styka jak dla mnie

aha, niedawno jadłem friction z yohą, za bardzo robił. Mocny, ale nie przyjemny.

kup sobie 1.3d albo yohę i do tego kofa.

A jak szukasz kopa to solo efka albo eca
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Pod jakim względem najmocniejsza? Poza tym kwestia opinii przedtreningówek jest dość subiektywna, każdy inaczej reagować może.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
nie ma jednej najmocniejsze, rozni ludzie rozne odczucia
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11160
chodzi o pobudzenie najlepiej cos z geranium

:D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
a co juz jadłes?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Jak dla mnie: mesomorph - straszny zjazd. Z supli z 1,3 super wspominam Nox Pumpa starego, to było coś niesamowitego z tych bez 1,3 całkiem spoko jest s.a.w, ale jednak wole własne mixy amin.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11160
wlasnie kupilem meso wzielem sobie troszke dla sprobowania jaki smak pobudzilo mnie ladnie wlasnie zastanawiam sie nad tymi bo szykuje sie dlugi cykl

:D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
...skoro juz kupiłes to po co ten temat w taki razie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11160
kupilem meso pytam o reszte czy jest cos mocniejszego od meso??

:D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Może chciał się pochwalić że ma meso, co się czepiasz wincol
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11160
nie k***a pytam czy jest cos mocniejszego

:D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SIŁA]Co połączyć z kreatyną?

Następny temat

Białko około 2 kg

electro
Polecane artykuły