Szacuny
460
Napisanych postów
9062
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
91519
Jak dla mnie: mesomorph - straszny zjazd. Z supli z 1,3 super wspominam Nox Pumpa starego, to było coś niesamowitego z tych bez 1,3 całkiem spoko jest s.a.w, ale jednak wole własne mixy amin.