SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najmocniejsza przedtreningowka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2313
Witam mam takie pytanie jakie znacie najmocniejsze przedtreningówki ? Chodzi mi o jakiś mix combo które najsilniej działa i ,,wyrywa z butów,, ja swojego czasu stosowałem takie combo mesomorh (gera) + hellfire (efedryna) + yoha i wydaje mi sie że nic mocniejszego nie da się zrobić, jakie macie propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263257
Na różne osooby różnie dzisiaj działają pre, więc to co dla kogoś Najlepsze dla innej osoby może być średnie.

Inna sprawa, że nie tedy droga. Co ma na celu takie zacpanie mixem jaki podałeś wyżej ?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
j/w
ani to zdrowe ani madre
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2313
No powiem Ci że treningi są wtedy o 200 % wydajniejsze i to jest sprawdzone i testowane na sobie do tego dochodzi jak najbardziej pożądana ,,agresja,, treningowa którą preferują niektórzy ludzie bo jest jak najbardziej pożądana w sporcie do wykonywania ciężkich sesji treningowych, do tego dochodzi zniesienie zmęczenia psychicznego przed treningiem, i włacza się ,, terminator mod,, do tego dochodzi mega skupienie, no ma same zalety i nie bez kozery w większych ilościach jest brane jako doping, ma to same plusy, np jak ktoś jest na niskich węglach i jest ospały to pre jest jak najbardziej pożądany, mi takie combo pozwoliło robić najcięższe treningi jakie robiłem ( tak samo np na trenie wielu ludzią się świetnie trenuje bo własnie włącza się agresja treningowa). Jakie macie propozycje co testowaliście na sobie i jakie proporcje ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no teraz to stimul8 niby wywala z botow mialem 2 porcje to ladnie klepie, ale nie ma pompy duzej tylko pobudzenie wiec trzeba dodac cos na pompe jeszcze . 2 sprawa to ze ja bym takiego combo nie robil bo potem ciezko wrocic do treningow bez tych specyfikow :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
tym bardziej ze nie jest do konca znany mechanizm poszczegolnych substancji, ze tez o ingerencji jednej w druga nie wspominac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
efedryna gera i joha o K U R wyrwales to ty mnie z butow bez zadnych pre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nie polecam dowalania takich combosów sam kiedyś tak robiłem i jest to bardzo głupie i na pewno nie obojętne dla zdrowia. Chcesz żeby dobrze Cie porobiło pre to zrób sobie przynajmniej miesiąc przerwy od wszystkich stymulantów. Ja tak zrobiłem i jak po miesiącu zapodałem całą miarę meso to myślałem że mi serce stanie a wcześniej mogłem sypać dwie miary i tylko łapała mnie mega zwała. Jak będziesz szukał coraz mocniejszych doznań źle się to dla Ciebie skończy. Motywacji do treningu trzeba nie raz poszukać w inny sposób niż w jakimś szicie w proszku :P
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna - cykle, czy nie?

Następny temat

Białko

WHEY premium