Witam. Na wstępie proszę o nie kasowanie przynajmniej przez tydzień tematu.
Parę dni temu ktoś ograbił mnie z roweru z piwnicy. Jeżeli widziałeś gdzieś taki rower daj znać - dla osoby, która pomoże w odnalezieniu sprzętu nagroda 500zł!!! Sprawa jest na Policji.

Parę dni temu ktoś ograbił mnie z roweru z piwnicy. Jeżeli widziałeś gdzieś taki rower daj znać - dla osoby, która pomoże w odnalezieniu sprzętu nagroda 500zł!!! Sprawa jest na Policji.

Krzysztof Piekarz