Witam ostatnio zmieniłem trening z masowego na siłowy i chciałem się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami ;
Plan wyglada tak
FBW siłowe 3 razy w tygodniu
Poniedziałek
wyciskanie płasko z sztangi 3x3
podciaganie podchwyt 3x3 z obciążeniem
pompki na poręczach z obciazeniem 3x3
wiosłowanie sztangi 3x3
uginanie sztangi łamanej 3x6/7
prostowanie na wyciagu 3z6/7
W srode robie to samo tylko nie robie uginania i prostowania a dokładam wyciskanie żołnierskie 3x3
Ale do sedna sprawy jak dochodze danym ciezarem w 3 seri w złożonych cw do 7 powtorzeń wtedy dodaje ciężaru 2,5kg i cały czas jest progres
i nie wiem czemu zauważyłem że lepiej siłowy na mnie działa niz masowy trening teraz dodałem cm3 i naprawde zaczyna się robić ciekawie Polecam wszystkim chcącym poprawić siłę;]
Plan wyglada tak
FBW siłowe 3 razy w tygodniu
Poniedziałek
wyciskanie płasko z sztangi 3x3
podciaganie podchwyt 3x3 z obciążeniem
pompki na poręczach z obciazeniem 3x3
wiosłowanie sztangi 3x3
uginanie sztangi łamanej 3x6/7
prostowanie na wyciagu 3z6/7
W srode robie to samo tylko nie robie uginania i prostowania a dokładam wyciskanie żołnierskie 3x3
Ale do sedna sprawy jak dochodze danym ciezarem w 3 seri w złożonych cw do 7 powtorzeń wtedy dodaje ciężaru 2,5kg i cały czas jest progres
i nie wiem czemu zauważyłem że lepiej siłowy na mnie działa niz masowy trening teraz dodałem cm3 i naprawde zaczyna się robić ciekawie Polecam wszystkim chcącym poprawić siłę;]
Krzysztof Piekarz