Witam Ponownie
Tak jak pisałem wcześniej rozpocząłem od nowa walkę od września . obecnie trenuje 4x w tygodniu planem poniżej.
Obecnie jadę system A-B cztery razy w tygodniu
PONIEDZIAŁEK: A 6-8
WTOREK: B 8-12
ŚRODA: WOLNE
CZWARTEK: A 8-12
PIĄTEK: B 6-8
TRENING A)
1. PUSH PRESS / 4serie
2. Wyciskanie sztangi z klatki 4 serie
2. Przysiady przednie/tylne/wykroki 4 serie
4. Wyciskanie francuskie leżąc lub wąskim chwytem 4 serie
5. Wspięcia 3 serie
TRENING B)
1.
Podciąganie na drążku nachwytem 4 serie
2. Wiosłowanie sztangą oburącz lub jednorącz 4 serie
3. Martwy ciąg klasyczny lub sumo 4 serie
4. Szrugsy 4 serie
5. Uginanie ramion ze sztangą 4 serie
6. Wykroki 4 serie.
AB PRZERWA AB
- Ciężary z zapasem na 2 powtórzenia
- 6-8 większe ciężary, 8-12 mniejsze.
Brzuch męczę kółkiem , russian twist , scyzoryki , plank