...
Napisał(a)
jeśli regulamin niezabroni to tak.
Tylko ciezka praca prowadzi do sukcesu.
...
Napisał(a)
Andrzej będziesz?
"Wszyscy chcą, niewielu próbuje a tylko niektórym się udaje"
[][][][]------------[][][][]
...
Napisał(a)
Ja również będę.
"Wszyscy chcą, niewielu próbuje a tylko niektórym się udaje"
[][][][]------------[][][][]
...
Napisał(a)
zawody super , jedzenie super , nagrody super ))
za rok musicie chyba pomyśleć o jakiejś hali bo ATLETICA będzie za mała.
jeden , jedyny minus ---- OPEN tylko dla zwycięzców kategorii, moim zdanie powinny być dla wszystkich zawodników.
pojedynek GRZEŚKA z ANDRZEJEM - pierwsza klasa , no i 260 raw to już się kwalifikuje na BITWĘ CZEMPIONÓW - MOJE GRATULACJE !!!
za rok musicie chyba pomyśleć o jakiejś hali bo ATLETICA będzie za mała.
jeden , jedyny minus ---- OPEN tylko dla zwycięzców kategorii, moim zdanie powinny być dla wszystkich zawodników.
pojedynek GRZEŚKA z ANDRZEJEM - pierwsza klasa , no i 260 raw to już się kwalifikuje na BITWĘ CZEMPIONÓW - MOJE GRATULACJE !!!
na sucho nawet trawa nie rośnie
...
Napisał(a)
Dziękuję Wszystkim za tak liczne przybycie na zawody!!! Co do Hali za rok to chyba trzeba będzie wynająć bo ciasno się robi:) Jeszcze raz dziękuję i cieszę się że się podobało!!!
Pozdrawiam AtleticaTeam
Poniżej Wyniki Mistrzostw :
Junior do 21 lat (Formuła Wilks'a).
1. Paweł Walczak 170kg pkt 122.162
2. Maciej Drabczak 192 kg pkt 117.772
3. Jarosław Buczko 170kg pkt 115.073
4. Kamil Frytz 155kg pkt 106.578
5. Łukasz Szczerba 140kg pkt 106.33
6. Mariusz Charchut 120kg pkt 98.544
7. Damian Wolnik 120kg pkt 86.911
8. Grzegorz Tomczyk 140kg pkt 86.632
9. Stanisław Górka 135 kg pkt 85.5225
10. Bartosz Sawaryn 110 kg pkt 79.046
11. Konrad Milimąka 105 kg pkt 71.6835
12. Kamil Sobczak 107 kg pkt 69.1969
13. Aleksander Foterek 95kg pkt 65.2175
14. Kamil Gral 80kg pkt 58.696
15. Adrian Gil
Osoby Niepełnosprawne (Formuła Wilks’a)
1. Bartosz Kuriata 145kg pkt 126.802
2. Sławomir Szymański 120 kg pkt 125.520
3. Maciej Koralewski 160 kg pkt 95.616
4. Michał Salamon 104,5 kg pkt 91.385
5. Krzysztof Janaszkiewicz 143kg pkt 88.946
6. Małgorzata Hałas 80kg pkt 82.088
7. Tomasz Kalinowski 120kg pkt 77.508
Kategoria do 67,5kg
1. Tomasz Chrzanowski 140kg
2. Jakub Radziwiłowicz 125kg
3. Damian Wolnik 122,5 kg
4. Mariusz Charchut 122,5 kg
Kategoria do 75 kg
1. Marcin Garbas 170kg
2. Paweł Walczak 160 kg
3. Wiesław Kiwacki 152,5 kg
4. Przemysław Charęza 150 kg
5. Andrzej Cieślak 150 kg
6. Łukasz Szczerba 140 kg
7. Mateusz Jaworski 130 kg
8. Grzegorz Walczak 115 kg
9. Michał Nawrocki 110 kg
Kategoria do 82,5kg
1. Ryszard Wawer 175kg
2. Marek Konopski 175kg
3. Jarosław Buczko 165kg
4. Kamil Frytz 160kg
5. Leszek Goździerski 152,5kg
6. Konrad Radziwiłowicz 130kg
7. Maciej Próchnicki 130 kg
8. Michał Jędrzejak 120 kg
Kategoria do 92,5kg
1. Patryk Szypuła 210kg
2. Andrzej Juraszek 185kg
3. Miłosz Kazimierski 172kg
4. Bartosz Jakubowski 165kg
5. Mateusz Archaniołowicz 150kg
6. Konrad Pałka 145kg
7. Krzysztof Strzelec 135kg
Kategoria do 100 kg
1. Tomasz Napierała 207,5kg
2. Maciej Drabczak 195kg
3. Maciej Borowiak 155kg
Kategoria do 110kg
1. Grzegorz Błachowiak 250kg ( poza konkurencją 260 kg )
2. Andrzej Kocyła 240 kg
3. Jerzy Jankowski 200kg
4. Krzysztof Król 200 kg
5. Jacek Kowalewski 190kg
Kategoria +110kg
1. Arkadiusz Skrzypczak 240 kg
2. Krzysztof Chowaniak 200kg
3. Henryk Romanek 200kg
4. Krzysztof Halczyk 190kg
5. Przemysław Wierzbicki 180kg
6. Grzegorz Kantor 180kg
Pozdrawiam AtleticaTeam
Poniżej Wyniki Mistrzostw :
Junior do 21 lat (Formuła Wilks'a).
1. Paweł Walczak 170kg pkt 122.162
2. Maciej Drabczak 192 kg pkt 117.772
3. Jarosław Buczko 170kg pkt 115.073
4. Kamil Frytz 155kg pkt 106.578
5. Łukasz Szczerba 140kg pkt 106.33
6. Mariusz Charchut 120kg pkt 98.544
7. Damian Wolnik 120kg pkt 86.911
8. Grzegorz Tomczyk 140kg pkt 86.632
9. Stanisław Górka 135 kg pkt 85.5225
10. Bartosz Sawaryn 110 kg pkt 79.046
11. Konrad Milimąka 105 kg pkt 71.6835
12. Kamil Sobczak 107 kg pkt 69.1969
13. Aleksander Foterek 95kg pkt 65.2175
14. Kamil Gral 80kg pkt 58.696
15. Adrian Gil
Osoby Niepełnosprawne (Formuła Wilks’a)
1. Bartosz Kuriata 145kg pkt 126.802
2. Sławomir Szymański 120 kg pkt 125.520
3. Maciej Koralewski 160 kg pkt 95.616
4. Michał Salamon 104,5 kg pkt 91.385
5. Krzysztof Janaszkiewicz 143kg pkt 88.946
6. Małgorzata Hałas 80kg pkt 82.088
7. Tomasz Kalinowski 120kg pkt 77.508
Kategoria do 67,5kg
1. Tomasz Chrzanowski 140kg
2. Jakub Radziwiłowicz 125kg
3. Damian Wolnik 122,5 kg
4. Mariusz Charchut 122,5 kg
Kategoria do 75 kg
1. Marcin Garbas 170kg
2. Paweł Walczak 160 kg
3. Wiesław Kiwacki 152,5 kg
4. Przemysław Charęza 150 kg
5. Andrzej Cieślak 150 kg
6. Łukasz Szczerba 140 kg
7. Mateusz Jaworski 130 kg
8. Grzegorz Walczak 115 kg
9. Michał Nawrocki 110 kg
Kategoria do 82,5kg
1. Ryszard Wawer 175kg
2. Marek Konopski 175kg
3. Jarosław Buczko 165kg
4. Kamil Frytz 160kg
5. Leszek Goździerski 152,5kg
6. Konrad Radziwiłowicz 130kg
7. Maciej Próchnicki 130 kg
8. Michał Jędrzejak 120 kg
Kategoria do 92,5kg
1. Patryk Szypuła 210kg
2. Andrzej Juraszek 185kg
3. Miłosz Kazimierski 172kg
4. Bartosz Jakubowski 165kg
5. Mateusz Archaniołowicz 150kg
6. Konrad Pałka 145kg
7. Krzysztof Strzelec 135kg
Kategoria do 100 kg
1. Tomasz Napierała 207,5kg
2. Maciej Drabczak 195kg
3. Maciej Borowiak 155kg
Kategoria do 110kg
1. Grzegorz Błachowiak 250kg ( poza konkurencją 260 kg )
2. Andrzej Kocyła 240 kg
3. Jerzy Jankowski 200kg
4. Krzysztof Król 200 kg
5. Jacek Kowalewski 190kg
Kategoria +110kg
1. Arkadiusz Skrzypczak 240 kg
2. Krzysztof Chowaniak 200kg
3. Henryk Romanek 200kg
4. Krzysztof Halczyk 190kg
5. Przemysław Wierzbicki 180kg
6. Grzegorz Kantor 180kg
Poprzedni temat
Mistrzostwa Świata WUAP Eilenburg 2013
Polecane artykuły