Witam wszystkich. Otóż mam spory problem... A więc tak mam 22 lata 192 cm wzrostu i 70 kg wagi ( tak jestem bardzo chudy . A na dodatek pracuję fizycznie 6 dni w tygodniu na budowie po 10 godzin dziennie doliczając do tego 2 godziny dojazdu, więc jestem 12 godzin poza domem . Jak jem ( bardzo słabo )3 posiłki dziennie, ogólnie to nawet nie mam dużego apetytu . Do pracy 9 podwójnych kawałków chleba białego do tego jogurt / banan / pomidor , jem to o godzinie 11 / Obiad 18:30 bardzo słaby 1 danie tylko
( zupa z ryżem lub makaronem ) albo ( ziemniaki z mięsem i surówka).Kolacja rożnie 21-22 a czasami wcale jej nie jem ( nie wiem dlaczego , nie chce mi się) . Chciałbym tu zwrócić się do was z pytaniem czy mam szansę przytyć przy tych posiłkach uzupełniając je samymi gainerami , czy polecilibyście mi jakieś proste posiłki do pracy ? Ogólnie mógłbym przeznaczyć miesięcznie na wzbogacenie mojego zwykłego jedzenia 400 zł . I tutaj mam pytanie czy kupić za to same gainery czy wydać np. 200 zł na gainer a za 200 zł przeznaczyć na jakieś dodatkowe posiłki . Z tym 2 to gorzej bo patrząc na to że 12 h spędzam poza domem to ogólnie nie mam możliwości jedzenia posiłków o stałych porach. A dodam jeszcze, że palę papierosy ( paczkę dziennie ) Ale z tego mógłbym zrezygnować , bo też chciałbym zacząć chodzić na siłownie ale to po pracy o godzine 19-20 . A i czy są jakieś odżywki albo leki wzmagające apetyt bo u mnie z nim marnie ? Proszę o wasze porady i sugestie . Z góry dziękuję za pomoc.
( zupa z ryżem lub makaronem ) albo ( ziemniaki z mięsem i surówka).Kolacja rożnie 21-22 a czasami wcale jej nie jem ( nie wiem dlaczego , nie chce mi się) . Chciałbym tu zwrócić się do was z pytaniem czy mam szansę przytyć przy tych posiłkach uzupełniając je samymi gainerami , czy polecilibyście mi jakieś proste posiłki do pracy ? Ogólnie mógłbym przeznaczyć miesięcznie na wzbogacenie mojego zwykłego jedzenia 400 zł . I tutaj mam pytanie czy kupić za to same gainery czy wydać np. 200 zł na gainer a za 200 zł przeznaczyć na jakieś dodatkowe posiłki . Z tym 2 to gorzej bo patrząc na to że 12 h spędzam poza domem to ogólnie nie mam możliwości jedzenia posiłków o stałych porach. A dodam jeszcze, że palę papierosy ( paczkę dziennie ) Ale z tego mógłbym zrezygnować , bo też chciałbym zacząć chodzić na siłownie ale to po pracy o godzine 19-20 . A i czy są jakieś odżywki albo leki wzmagające apetyt bo u mnie z nim marnie ? Proszę o wasze porady i sugestie . Z góry dziękuję za pomoc.
Krzysztof Piekarz