...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Pierwsze zgłoszenia na 29.09
NAME/LAST NAME - COUNTRY
1. Kari Kalliola - Finland
2. Jan Witebski - Poland
3. Kenneth Sandvik - Finland
4. Andrei Konovolov - Russia
5. Juha Mentula - Finland
6. Jonas Rantanen - Finland
7. Ewald Enzinger - Austria
8. Rafał Wysocki - Poland
9. Dariusz Wdowiński - Poland
10. Adam Nalewajk - Poland
11. Vitalij Morozevich - Russia
12. Viktor Klimov - Russia
13. Dmitriy Gorbachev - Russia
14. Dmitriy Permyakov - Russia
15. Roman Polyakov - Russia
16. Ugo Chaves - Russia
17. Vladimir Glotov - Russia
18. Andrey Drachev - Russia
19. Maxim Barkhatov - Russia
20. Konstantin Lebedko - Russia
21. Oleksandr Gorchan - Ukraine
22. Viktor Testov - Ukraine
23. Volodymir Svistunov - Ukraine
24. Valeriy Karpov - Ukraine
25. Yevgen Pavlov - Ukraine
26. Otto Selin - Finland
27. Ikka Lukkarinen - Finland
28. Petteri Hosio - Finland
29. Ano Turtiainen - Finland
30. Kari Kalliola
31. Jonas Rantanen - Finland
32. Stanisław Kozecko - Poland
33. Hubert Sztorc - Poland
34. Rafał Wysocki - Poland
35. Dariusz Wdowiński - Poland
36. Rafał Suchocki - Poland
37. Piotr Czerski - Poland
38. Jarosław Bielewicz - Poland
39. Arkadiusz Leman - Poland
40. Dawid bednarski - Poland
41. Jan Fedecki - Poland
42. Ireneusz Waloch - Poland
43. Piotr Bosek - Poland
NAME/LAST NAME - COUNTRY
1. Kari Kalliola - Finland
2. Jan Witebski - Poland
3. Kenneth Sandvik - Finland
4. Andrei Konovolov - Russia
5. Juha Mentula - Finland
6. Jonas Rantanen - Finland
7. Ewald Enzinger - Austria
8. Rafał Wysocki - Poland
9. Dariusz Wdowiński - Poland
10. Adam Nalewajk - Poland
11. Vitalij Morozevich - Russia
12. Viktor Klimov - Russia
13. Dmitriy Gorbachev - Russia
14. Dmitriy Permyakov - Russia
15. Roman Polyakov - Russia
16. Ugo Chaves - Russia
17. Vladimir Glotov - Russia
18. Andrey Drachev - Russia
19. Maxim Barkhatov - Russia
20. Konstantin Lebedko - Russia
21. Oleksandr Gorchan - Ukraine
22. Viktor Testov - Ukraine
23. Volodymir Svistunov - Ukraine
24. Valeriy Karpov - Ukraine
25. Yevgen Pavlov - Ukraine
26. Otto Selin - Finland
27. Ikka Lukkarinen - Finland
28. Petteri Hosio - Finland
29. Ano Turtiainen - Finland
30. Kari Kalliola
31. Jonas Rantanen - Finland
32. Stanisław Kozecko - Poland
33. Hubert Sztorc - Poland
34. Rafał Wysocki - Poland
35. Dariusz Wdowiński - Poland
36. Rafał Suchocki - Poland
37. Piotr Czerski - Poland
38. Jarosław Bielewicz - Poland
39. Arkadiusz Leman - Poland
40. Dawid bednarski - Poland
41. Jan Fedecki - Poland
42. Ireneusz Waloch - Poland
43. Piotr Bosek - Poland
...
Napisał(a)
IMIĘ I NAZWISKO KRAJ KAT. WAGOWA KAT.WIEKOWA
1. Kamil Lipiński Poland 82,5 kg Teenager 16-17
2. Adrian Kopania Poland 82,5 kg Junior 23
3. Paweł Miginko Poland 60 kg Junior 23
4. Kari Kalliola Finland 140+ kg Open
5. Jan Witebski Poland 140+ kg Open
6. Kenneth Sandvik Finland 140 kg Open
7. Andrei Konovolov Russia 140+ kg Open
8. Juha Mentula Finland 140 kg Open
9. Jonas Rantanen Finland 140 kg Open
10. Ewald Enzinger Austria 140+ kg Open
11. Rafał Wysocki Poland 140 kg Open
12. Dariusz Wdowiński Poland 140 kg Open
13. Adam Nalewajk Poland 140 kg Open
14. Vitalij Morozevich Russia 140+ kg Open
15. Viktor Klimov Russia 140 kg Open
16. Dmitriy Gorbachev Russia 140 kg Open
17. Dmitriy Permyakov Russia 140 kg Open
18. Roman Polyakov Russia 140+ kg Open
19. Ugo Chaves Russia 140 kg Open
20. Vladimir Glotov Russia 140+ kg Open
21. Andrey Drachev Russia 125 kg Open
22. Maxim Barkhatov Russia 125 kg Open
23. Konstantin Lebedko Russia 125 kg Open
24. Oleksandr Gorchan Ukraine 140 kg Open
25. Viktor Testov Ukraine 140 kg Open
26. Volodymir Svistunov Ukraine 140+ kg Open
27. Valeriy Karpov Ukraine 125 kg Open
28. Yevgen Pavlov Ukraine 125 kg Open
29. Otto Selin Finland 140 kg Open
30. Ikka Lukkarinen Finland 140 kg Open
31. Petteri Hosio Finland 125 kg Open
32. Ano Turtiainen Finland 125 kg Open
33. Jonas Rantanen Finland 140+ kg Open
34. Hubert Sztorc Poland 140 kg Open
35. Rafał Wysocki Poland 140 kg Open
36. Dariusz Wdowiński Poland 140+ kg Open
37. Rafał Suchocki Poland 140+ kg Open
38. Piotr Czerski Poland 140+ kg Open
39. Jarosław Bielewicz Poland 140+ kg Open
40. Arkadiusz Leman Poland 140+ kg Open
41. Dawid Bednarski Poland 140 kg Open
42. Jan Fedecki Poland 140 kg Open
43. Ireneusz Waloch Poland 140 kg Open
44. Piotr Bosek Poland 140 kg Open
45. Milan Spingl Czech Republic 140+ kg Open
46. Hubert Dawidziuk Poland 125 kg Open
47. Piotr Herold Poland 100 kg Open
48. Krzysztof Celiński Poland 100 kg Open
49. Arkadiusz Herold Poland 100 kg Masters 40-44
50. Franciszek Szabluk Poland 90 kg Masters 55-59
51. Stanisław Kozeko Poland 100 kg Masters 55-59
52. Krzysztof Kołodziej Poland 90 kg Masters 55-59
53. Wiesław Wróbel Poland 100 kg Masters 55-59
1. Kamil Lipiński Poland 82,5 kg Teenager 16-17
2. Adrian Kopania Poland 82,5 kg Junior 23
3. Paweł Miginko Poland 60 kg Junior 23
4. Kari Kalliola Finland 140+ kg Open
5. Jan Witebski Poland 140+ kg Open
6. Kenneth Sandvik Finland 140 kg Open
7. Andrei Konovolov Russia 140+ kg Open
8. Juha Mentula Finland 140 kg Open
9. Jonas Rantanen Finland 140 kg Open
10. Ewald Enzinger Austria 140+ kg Open
11. Rafał Wysocki Poland 140 kg Open
12. Dariusz Wdowiński Poland 140 kg Open
13. Adam Nalewajk Poland 140 kg Open
14. Vitalij Morozevich Russia 140+ kg Open
15. Viktor Klimov Russia 140 kg Open
16. Dmitriy Gorbachev Russia 140 kg Open
17. Dmitriy Permyakov Russia 140 kg Open
18. Roman Polyakov Russia 140+ kg Open
19. Ugo Chaves Russia 140 kg Open
20. Vladimir Glotov Russia 140+ kg Open
21. Andrey Drachev Russia 125 kg Open
22. Maxim Barkhatov Russia 125 kg Open
23. Konstantin Lebedko Russia 125 kg Open
24. Oleksandr Gorchan Ukraine 140 kg Open
25. Viktor Testov Ukraine 140 kg Open
26. Volodymir Svistunov Ukraine 140+ kg Open
27. Valeriy Karpov Ukraine 125 kg Open
28. Yevgen Pavlov Ukraine 125 kg Open
29. Otto Selin Finland 140 kg Open
30. Ikka Lukkarinen Finland 140 kg Open
31. Petteri Hosio Finland 125 kg Open
32. Ano Turtiainen Finland 125 kg Open
33. Jonas Rantanen Finland 140+ kg Open
34. Hubert Sztorc Poland 140 kg Open
35. Rafał Wysocki Poland 140 kg Open
36. Dariusz Wdowiński Poland 140+ kg Open
37. Rafał Suchocki Poland 140+ kg Open
38. Piotr Czerski Poland 140+ kg Open
39. Jarosław Bielewicz Poland 140+ kg Open
40. Arkadiusz Leman Poland 140+ kg Open
41. Dawid Bednarski Poland 140 kg Open
42. Jan Fedecki Poland 140 kg Open
43. Ireneusz Waloch Poland 140 kg Open
44. Piotr Bosek Poland 140 kg Open
45. Milan Spingl Czech Republic 140+ kg Open
46. Hubert Dawidziuk Poland 125 kg Open
47. Piotr Herold Poland 100 kg Open
48. Krzysztof Celiński Poland 100 kg Open
49. Arkadiusz Herold Poland 100 kg Masters 40-44
50. Franciszek Szabluk Poland 90 kg Masters 55-59
51. Stanisław Kozeko Poland 100 kg Masters 55-59
52. Krzysztof Kołodziej Poland 90 kg Masters 55-59
53. Wiesław Wróbel Poland 100 kg Masters 55-59
...
Napisał(a)
Jeśli ktoś zna nazwiska Finów, to wie, że 350 w ławce pęknie i będzie około 500 w siadzie :)
...
Napisał(a)
z tymi zgłoszeniami to nie są jakieś jaja?
Konovalov, Testov, Svistonov, Lebedko... w wuap???
Konovalov, Testov, Svistonov, Lebedko... w wuap???
...
Napisał(a)
Moze im znudzil se IPF?Albo wpadke zaliczyli tylko nikt tego nie upublicznil jeszcze?Albo zbieznosc nazwisk Ukraina dluga i szeroka
...
Napisał(a)
no to trzeba będzie chomąto wdziać i pokazać ze na polskiej ziemi są kozaki też...
Poprzedni temat
Mistrzostwa Świata Juniorów 2013 ( niedziela)
Następny temat
Pomoc przy 'obliczeniu' maks. wycisku na klate
Polecane artykuły