Już prawie tydzień jadę na IF. Zaczynałem od 12 godzin jedzenia i 12 niejedzenia i tak stopniowo odejmowałem godzinki i od jutra wjadę na 8 jedzenia i 16 postu.Trenuje siłowo 4 x w tygodniu i tez 4 razy w tygodniu biegam. Co do biegania jednego dnia wykonuję 100m sprintu 300 truchtu i tak 5 razy następnego dnia areoby 40 minutowe w terenie. Mam pytanko co najlepiej zjeść na ostatni posiłek? Czy moze to być posiłek obwity w WW czy raczej powinien zawierać więcej Białka?


Krzysztof Piekarz






