SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stangnacja od dłuższego czasu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Witam.

Od dłuższego czasu nie widzę rezultatów swoich ćwiczeń związanych z siłą, tj. tyle ile brałem 2 lata temu, tyle samo rok i tak samo jest teraz.

Pomimo tego, że nie profilowałem nigdy treningów pod kątem siły, wydaje mi się, że powoli to powoli, ale powinno przyrastać, a tak nie jest.

Ćwiczę zwykle 3-5 razy w tyg. Trening masa. Wolałbym nie zmieniać typu treningu. Nie stosuję diety, więc ograniczenie powtórzeń na rzecz większych ciężarów nie byłoby dobre, bo zaraz dostałbym brzucha.
Nie wykonuję aerobów, jedynie 2 razy w tygodniu siatkówka.
Nie prowadzę suplementacji.

Nie chodzi mi o nie wiadomo, jakie efekty, jakbym wycisnął w każdym miesiącu 1-2 kilogramy więcej niż w poprzednim to byłbym super zadowolony.

Czy mógłbym prosić o jakieś sugestie?
Jeżeli nie dodałem ważnych szczegółów to piszcie, uzupełnię posta.

Pozdrawiam
mattam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13749 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143681
Nie chcesz nic zmieniać a chcesz mieć efekty!?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709975
napisz coś więcej o sobie
wypełnij :
https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIAŁU,_ANKIETA***-t817850.html 

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Napisałem jedynie że nie chcę przechodzić na typowy trening siłowy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Poniżej o mnie wg regulaminu:
Wiek : 37
Waga : 81
Wzrost : 177
Staż treningowy: 10
Obwód pasa: 80-90cm
Obwód klaty: 105-115
Obwód uda: 50-55
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siatkówka 2xtyg
Dostęp do siłowni / sprzętu domowej siłowni : Dostęp do siłowni
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : od 2-3 lat nic
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwości finansowe: teoretycznie nie ograniczone
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadwaga, Ciężka praca - jaka dieta?

Następny temat

redukcja/recomp/masówka cele kryniu78

electro
Polecane artykuły