Witam mam prośbę ćwicze już około 6 m-ce a wcześniej ćwiczyłem około drugie tyle z przerwami i moje pytanie jest takie...bo chce ćwiczyć na mase...Wcześniej ćwiczyłem tak żeby mięśnie bolały i wtedy kończyłem serie!...i teraz poczytałem że na mase wcale się tak nie ćwiczy żeby bolały mięśnie ...!?ale czy jak mięśnie nie będą bolały to da jakieś efekty zamierzone?biore kreatyne i dużo białka ale z porzywienia typu mleko,ser biały żółty i jajka ok 25 g dziennie oraz posiłki takie żeby było węgla troszkę...Masa moja to 72KG i 1,66m
Zmieniony przez - lepako w dniu 2013-09-06 00:19:11
Zmieniony przez - lepako w dniu 2013-09-06 00:19:11
Krzysztof Piekarz