SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Początek Siłowni warty spalaczy i odżywek ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

rozszerzona klatka piersiowa , bf około 15 %

Wiek

16

Waga / wzrost

80 kg , 186 cm

Staż treningowy

nie

Cel cyklu

schudnięcie oraz przybranie masy mięśniowej

Stosowane już wcześniej suplementy

nie

Stosowane wcześniej spalacze

nie

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nie

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

nie

Przewidziane finanse na cykl

300

Uwagi i sugestie

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Siemanko , mam prośbe moglibyście mi doraedzic jaki jest najlepszy spalacz i odżywka na początek siłowni , moja waga 80 kg , wiek 16 . ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla Ciebie najlepsza będzie kofeina 200mg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Cel cyklu tylko jeden albo redukujesz albo masujesz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze sprawa diety. Jeśli nie masz odpowiedniej lub wcale to nie schudniesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
Zdecydowanie zapomnij o jakichkolwiek specyfikach jeśli dopiero zaczynasz. Jest Ci to do niczego niepotrzebne.
Rób kardio i zapoznaj się z prawidłowym odżywianiem adekwatnym do twoich rozmiarow. No i pamiętaj, że nagle zmniejszenie kalorii wcale nie spowoduje spadku masy bo zwolnisz metabolizm.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7990
pocwicz sobie troche na sucho odwiedz dzial odzywianie i podstawa zdecyduj sie co chcesz czy masowac czy redukowac bo to beda wtedy 2 zupelnie inne diety

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29039
Pamiętaj też, że jeżeli twoja sylwetka jest mocno otłuszczona to lepiej na początku zredukować fat, by potem mieć lepszą kontrolę nad sylwetką. (Im więcej tłuszczu to szybciej się go łapie)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Chodzi mi o masowanie , wcześniej chodziłem przez 2 miesiące na sucho i zero efektów , podajcie konkretne odżywki spalacze oraz diete :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A co wyszukiwarka się zepsuła? Albo masa albo redukcja. Diety szukaj w dziale odżywianie a odzywki i spalacze to sobie odpuść na najbliższe miesiące.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy

Następny temat

Cykl na mono i trimal i inne

electro
Polecane artykuły