Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
25 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
109
Zapisałem się na lekkoatletykę (skok wzwyż), i mój 1 trening będzie 5 września, czy takie buty mi wystarczą na początek czy na początek od razu jakieś nike za 250zł..?
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
25 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
109
Ok, dzięki, a powiecie mi czy mam dobre wyniki ?? Nożyce - 155cm Flop - 165cm Dowolny styl - 170cm, aaa. Zapomniałem dodać, iż mam 12 lat, 158cm wzrostu i ważę 40kg.
~~Edit
A co myślicie jeszcze o tych butach ?? Podobna cena.
Szacuny
0
Napisanych postów
20
Wiek
25 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
109
Wow, to ja skacze na 16+ wiekowo !? bo 16 lat jest napisane ze średnio 155cm, ja skacze 170 o co chodzi !? P.S Edytowałem post i dodałem inne buty ( co o nich myślisz ) ??