Witam doczynienia z siłownią mam już prawie 2 lata i jestem młody 19 lat.
Ostatnio na siłowni robiłem wyciskanie hantli na lawce. Bardzo prawdopodobnie ból powstał od nie poprawnej rozgrzewki barków. Robiąc hantlami dopiero 3 serie dałem duży cieżar. Wycisnołem je w góre i poczułem ból w barku jak by mi sie rwało coś. I od teraz mam bóle dziwne , ruszać ręką moge. Ale gdy napina sie boczna częsć barków odczuwam cieżki ból i ogólnie ręka zdaje sie bardzo cieżka. Prosiłbym o jakieś rady jak to wyleczyć. Pozdrawiam
Ostatnio na siłowni robiłem wyciskanie hantli na lawce. Bardzo prawdopodobnie ból powstał od nie poprawnej rozgrzewki barków. Robiąc hantlami dopiero 3 serie dałem duży cieżar. Wycisnołem je w góre i poczułem ból w barku jak by mi sie rwało coś. I od teraz mam bóle dziwne , ruszać ręką moge. Ale gdy napina sie boczna częsć barków odczuwam cieżki ból i ogólnie ręka zdaje sie bardzo cieżka. Prosiłbym o jakieś rady jak to wyleczyć. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz