Witam mam pytanie:
Co można zrobić jeśli mam bardzo osłabione paznokcie, co stosować, co robić?
Przestałem grać na gitarze, próbowałem jeść skrzyp.
Ale noic nie pomaga nadal na lewej ręce mi odpadają pomocy
Z góry dziękuje
Co można zrobić jeśli mam bardzo osłabione paznokcie, co stosować, co robić?
Przestałem grać na gitarze, próbowałem jeść skrzyp.
Ale noic nie pomaga nadal na lewej ręce mi odpadają pomocy
Z góry dziękuje

Krzysztof Piekarz
