Polskie Kluby w Europejskich Pucharach 2013/2014

Ilość wyświetleń tematu: 12392

Ankieta

...
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
Legia powinna odpaść już z Molde, taka prawda. Fura szczęścia i Kuciak to nie wystarczy na LM, cud że wystarczyło na LE. I niech nie zmyli was że Legia ma w tym meczu przewagę, Rumuni zrobili swoje i teraz taka gra im pasuje a Legia w sumie do kluczowych sytuacji nie dochodzi. Rumuni wyglądają tak że gdyby musieli strzelić jeszcze 3 bramki to by to zrobili. W ogóle dziwi mnie to rozczarowanie wielkie ja od początku wiedziałem że Legia europy nie podbije, media i kibice pompowały balonik... Wiśle do LM brakło 3 minut, Legia w 3 minuty pozbawiała się szans na awans... ;]
...
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Z tym sie zgodzę,ze Legia powinna juz z Molde odpasc,ale z tym,ze Slask ma jakieś szanse w rewanżu z Sevilla to nie rób jaj

Wiśle brakło 3 minuty to fakt,ale gdyby awansowała to byłby to podobny awans do Legii w tym sezonie kompletnie nie zasłużony Apoel był zdecydowanie lepsza druzyna w tamtym dwumeczu

Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2013-08-27 22:28:40
...
Szanse ma zawsze tak jak pisałem są one bardzo minimalne ale są ! Co do pierwszej bramki Legi to moim zdaniem spalony był minimalny bo minimalny ale był. Mimo wszystko jednak jeśli UEFA chce promować grę w ataku (czy jakoś tak...) to bramka powinna zostać uznana, ale wątpię by to zdecydowało o losach całego dwumeczu.
...
Znawca
Byłby to fart stulecia gdyby Legia weszła do Lm,No,ale liczyłem właśnie na fure szczęścia ktorej dziś nie bylo
...
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8880 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75109
coz... znowu slabiutka pierwsza polowa w wykonaniu Legii. Powiedzmy sobie szczerze - to Steua bardziej zasluzyla na LM

Znawca
Jakby z 5 minut mieli chociaż od tego 2-2 to moze,jest troche lepiej niż rok temu bo mamy Legie w grupie LE,zobaczymy jak losowanie,ale nie wróży jej nic wielkiego a zreszta LE to gownia,nie rozgrywki w sumie
...
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Ta LE to gvno,ale jak by Legia odniosła tam jakis znaczący wyniki ,to każdy by się jarał...

Mogli by usunąc to bez sensowną zasade bramek na wyjeździe.Zastępując ją np. serią rzutów karnych (dogrywki są jeszcze większą głupotą) przynajmniej było by ciekawiej i imo sprawiedliwiej.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!