SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Początek z siłownią

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98
Czesc, mam 17 lat, 190 cm i 105 kg wagi. Chce zacząc przygode z siłownia. Chcialbym zakupic sprzet do 1500 zl. Moze mi ktos podac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
kup ławke regulowana w obie strony, stojaki pod sztange, modlitewnik, drazek, sztange, sztabgielki i obciazenia, za taka kwote mozesz juz niezle urzadzic silownie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
przemo196
Czesc, mam 17 lat, 190 cm i 105 kg wagi. Chce zacząc przygode z siłownia. Chcialbym zakupic sprzet do 1500 zl. Moze mi ktos podac?


Może sam coś zaproponuj a my z korygujemy ?
Tu masz dwóch polecanych polskich producentów sprzętów do siłowni
www.kelton.pl 
www.marbo-sport.pl

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Wydaję mi się, że to będzie za małe obciążenie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
na sam poczatek conajmnej 100kg obciazenia musisz miec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98
100? po co aż tyle? znalazłem 2 zestawy które mnie interesują. który bedzie lepszy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
poniewaz na poczatku jest szybka progresja i tak np. w MC szybko idzie progresja, wedlug mnie ten pierwszy z wiekszym obciazeniem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Jak dla mnie pierwszy zestaw jest lepszy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13979
przemo196: Jesteś raczej większym "Chłopem", nie zastanawiasz się nad sprzętem z profilu 50x50 ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dotyczących ogl trenowania

Następny temat

kanal sportowy

electro
Polecane artykuły