Heja
Czy ktoś z was przygotowuje się już do sezonu?? liga rusza za praweir półtora miesiąca więc chyba czas najwyższy aby zabrać siedo trenowania
.
Macie jakies propozycje co do ćwiczeń>? bo ja na poczatku chciałbym schudnąc
SiArA 15
Czy ktoś z was przygotowuje się już do sezonu?? liga rusza za praweir półtora miesiąca więc chyba czas najwyższy aby zabrać siedo trenowania
.
Macie jakies propozycje co do ćwiczeń>? bo ja na poczatku chciałbym schudnąc
SiArA 15
Krzysztof Piekarz
s
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />