SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Beza / Węgle po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
Hej.
Jak to wkońcu jest z tymi węglami po treningu jedni piszą brać jedni nie bo zalewa. Ludie z siłki różnie robią jedni banany, jedni carbo ale są też tacy co jedzą tylko posiłek potreningu w postaci ryżu i kury albo samo białko odrazu bez węgli i wyglądaja dobrze. Już mam mętlik w głowie czy te cukry są potrzebne jednak czy wystarczy też samo białko i urosnę ? oczywiście dieta jest na 200% chodzi o posiłek potreningowy.
Jeśli już brać te węgle proste to czy BEZA była by dobra :D czy lepiej wafle ryżowe ?
Beza wydaje mi się lepsze jako, że zawiera również białko z jajka z czego jest zrobiona, nie ma w niej tłuszczy jak w waflach ryżowych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
zadna beza, zadne wafle ryzowe, zadne carbo- ten produkt to smieć a nie suplement. Pora potreningowa jest najlepsza na ww. wieczorna równiez. bazuj na owocach, ziemniakach, batatach, roznych zbozach, warzywach strączkowych

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
czyli co nie uzupełniać glikogenu utraconego podczas wysiłku tylko zapodać białko odrazu a potem posiłek ww+białko ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
owoce to fruktoza przecież trochę czasu trzeba nim zostanie przetransportowana do mięśni...sporo osób je banany chociaż mają błonnik co spowalnia wchłanianie białka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
KokoDżambo
czyli co nie uzupełniać glikogenu utraconego podczas wysiłku tylko zapodać białko odrazu a potem posiłek ww+białko ?


poszukaj artów i badan, ileż tego glikogenu w trakcie przeciętnego treningu uszczuplasz

nie musisz nic jesc od razu po. spokojnie mozesz zjesc w domu posilek

Stop wishing start doing

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadwaga i siłownia.

Następny temat

Dorsz, pytanie.

electro
Polecane artykuły