Witam!
Chciałbym poznać wasze sposoby, bo ja mierze w miejscu najwiekszym ( po skosie by objac trica) oczywiscie napręzony.
pozdrawiam
.. TO JA ..
Chciałbym poznać wasze sposoby, bo ja mierze w miejscu najwiekszym ( po skosie by objac trica) oczywiscie napręzony.
pozdrawiam
.. TO JA ..
.. TO JA ..
Krzysztof Piekarz
po prostej a nie po skosie