Hejka
Czy mogę jak lece na masę zmniejszyć podaż węgli z 6 na np 3-4 żeby nie rozpychło tak żołądka, a jeść więcej tłuszczy z 1g wskoczyc na 2-3, które miałoby być jako paliwo. Przejdzie to czy sprawdza się jedynie na redukcji ?
Czy mogę jak lece na masę zmniejszyć podaż węgli z 6 na np 3-4 żeby nie rozpychło tak żołądka, a jeść więcej tłuszczy z 1g wskoczyc na 2-3, które miałoby być jako paliwo. Przejdzie to czy sprawdza się jedynie na redukcji ?
Krzysztof Piekarz