Siema.
Moje zapotrzebowanie
Kcal-3200
B-118
Ww-440
T-105
Cwiczę 3x w tygodniu ok..25min obwodowo na wytrzymałość i 2x w tygodniu technika,szybkość,parter.Chce przybrać na mnie.Czy jeśli będę jadł 3500 kcal to wystarczy czy trzeba jeszcze większą nadwyżkę kcal niż 300? Osobiście uważam że wystarczy bo ten trening 3x w tygodniu jest ćiężki ale trwa tylko 25min.Mam 17lat 183cm 70kg
Moje zapotrzebowanie
Kcal-3200
B-118
Ww-440
T-105
Cwiczę 3x w tygodniu ok..25min obwodowo na wytrzymałość i 2x w tygodniu technika,szybkość,parter.Chce przybrać na mnie.Czy jeśli będę jadł 3500 kcal to wystarczy czy trzeba jeszcze większą nadwyżkę kcal niż 300? Osobiście uważam że wystarczy bo ten trening 3x w tygodniu jest ćiężki ale trwa tylko 25min.Mam 17lat 183cm 70kg
Krzysztof Piekarz
