Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-14 17:28:23

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Nie wiem jak was ale mnie strasznie wkurza jak realizatorzy podczas meczu olewają zupełnie oprawy robione przez kibiców. Dzisiaj Benfica zrobiła kartoniade ale oczywiście pokazali tylko skrawek trybuny. Przecież to jest kwintesencja kibicowania. btw. szkoda Benfici

...
No szkoda Lizbończyków.Na pewno nie zasłużyli by przegrać ten mecz w ostatniej minucie.Ja jestem tego samego zdania co komentatorzy z canal +,że bramka na 1;0 zdobyta przez Benfice była prawidłowa.No ale co zrobić%)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-15 23:47:56

...
Benfica to jest chyba looserem roku. Przegrali wszystko co tylko mogli w ostatnich minutach. Dzisiaj porażka w finale pucharu Portugalii 1:2. Dwa gole doa Vic. Guimares w ost. 10 min

...
Benfica, najwięksi pechowcy w tym sezonie

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Info.Dla uczestników w typerze. LFP,zmieniła godzinny meczy Realu i Barcy,odpowiednio na 17 i 19 ,reszta bez zmian.