W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XV)

...
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Dla zainteresowanych losem Monaco

Dmitrij Rybołowlew za pomocą spółki Monaco Sport Invest (MSI) nabył 2/3 akcji AS Monaco.

Nowym prezesem Monaco będzie działający w branży chemicznej Dmitrij Rybołowlew. Na liście najbogatszych ludzi świata "Forbesa" zajmuje on 93. miejsce.

MSI zobowiązał się do zainwestowania w klub w ciągu najbliższych 4 lat przynajmniej 100 mln euro.

Rangers mają chwilowo niezłe kłopoty...
...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Koszulki, które dwaj gracze Bayeru Leverkusen otrzymali od Lionel Messiego z okazji meczu Ligi Mistrzów zostaną oddane na aukcję - zapowiedział prezes Aptekarzy Rudi Voller. Niemiec jest zażenowany zachowaniem swoich zawodników.
Zdobywca jedynej bramki dla Bayeru - Czech Michal Kadlec zgłosił się do Argentyńczyka po trykot już w przerwie meczu. Długo się nią nie nacieszył, bo w tunelu prowadzącym do szatni zabrał mu ją jego klubowy kolega Manuel Friedrich. Według niemieckich mediów między zawodnikami doszło nawet do przepychanki.

ŻE NA DA..

United!! United!!

...
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Obi - koszulka Messiego ma byc sprzedana i kwota oddana na cele charytatywne

If you're 555 then I'm 666 !

...
No i bardzo dobrze, ja nie wiem, przecież to trzeba nie mieć wstydu przepychać się o kogoś koszulkę lub prosić o nią już w przerwie meczu..

...
...
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
))))))))))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Panowie, Ci co mają konto na fejsie, jest misja :)

Klikacie w linka i klikacie "lubie to". Do jutra do poludnia trzeba nayebac ile sie da lajkow ;) To nic zlego, konkurs po prostu, ale mysle ze pomozecie :) Bede wdzieczny :)

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2012-02-28 23:27:13

HALA MADRID !!!

...
Nowa Zelandia przegrała z Jamajką 2:3 (0:1) w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w środę w Auckland.

Nowa Zelandia - Jamajka 2:3 (0:1)

Bramki: Chris Wood (55), Chris Killen (88) - Xavian Virgo (38), Tramaine Stewart (53), Navion Boyd (77).