SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XV)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145318

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547



))))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649



To już pewne! Euro 2020 w całej Europie!




2020 rok będzie historyczny dla europejskiego futbolu. Po raz pierwszy mistrzostwa Europy rozegrane zostaną na terenie wielu różnych krajów Starego Kontynentu!




O takim pomyśle mówiło się już od jakiegoś czasu. Chociaż na początku wszyscy sensacyjną informację traktowali z przymrużeniem oka, to z każdym dniem nowatorskie rozwiązanie stawało się coraz bardziej realne.
- To byłby prezent dla całej Europy w 60. rocznicę pierwszych mistrzostw. To jest rewolucja, ale zrobilibyśmy tak jeden jedyny raz. Okazja będzie wyjątkowa, a nowości bywają atrakcyjne - argumentował Michel Platini.

Prezydent UEFA dopiął swego. Podczas dzisiejszego kongresu w Lozannie UEFA podjęła decyzję, że Euro 2020 rozegrane zostanie w wielu różnych krajach. Czy w tym gronie znajdzie się Polska? Nie można wykluczyć takiej możliwości.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
najpierw to trzeba będzie się zakwalifikować

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
13 possible host cities Euro 2020: Istanbul, London, Paris, Madrid, Rome, Berlin, Athens, Moscow, Kiev, Amsterdam, Brussels, Basel, Zagreb

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
aha

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Ja tego jakoś nie widze ,a ostateczna lista miast zostanie podana wiosną 2014
btw all host countries would not automatically qualify for the euro 2020

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Lech Cup U-12 na żywo



" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
haha Tosik apisał o Ukraińcach Sk***ysyny i Złodzieje bo mu tam pensji nie wypłacili i nic nie grał.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
byłem na sparingowym meczu w lecie Karpaty Lwów - Ruch Chorzów .. luksusowy autokar Ukraińców i auto ich prezesa świadczyły o niezłym statusie majątkowym tego klubu

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
No raczej jak ich właściciel to polityk,biznesmen który prowadzi biznes w branży naftowej. Majątek jego ocenia się na ok. 400 mln. dolarów....

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-12-08 15:00:37

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z butami :/

Następny temat

Czy warto kupić Adidas Jabulani Glider

WHEY premium