SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XV)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144941

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
ciamciara
Jeśli Lewy nie jest poważnym napastnikiem to w Bundeslidze takowego nie ma.


Potraktuje to jako ironię
Lewy to typ napastnika na którego musi grać cały zespół żeby strzelił bramkę a i tak wykorzystuje zdecydowanie za mało okazji które mu robią.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Dokładnie tak, przykład tego mamy w reprezentacji

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17451 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196493
Thiago może sobie gadać, a liga angielska jest atrakcyjniejsza niż niemiecka i możliwosć dowodzenia drugą linią mistrza Anglii byłaby zachęcającą perspektywą. Takie gadanie Thiago to zwykła kokieteria, tak jak w przypadku mówienia po transferze "zawsze marzyłem, by zagrać w klubie X".
Powiedział że Monachium było na pierwszym miejscu ponieważ jest tam Guardiola,więc sorry ale to nie jest gadanie bo gadanie.Dwa to czy jest atrakcyjniejsza sama liga i to czy lepiej dowodzi linią United czy Bayernu,rzecz względna ile osób będzie tyle samo będzie opinii.Dla mnie osobiście to lata gdzie poszedł,bo i tak co by nie zrobił (poza transferem do Madrytu) życzył bym mu jak najlepiej i mnóstwa sukcesów na arenie krajowej

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-07-28 19:57:30

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie było oferty z United, więc sobie teraz moze gadać, ze wolał Monachium. Gdyby oferta była i Thiago ją odrzucił to byłaby inna rozmowa.

A na Cavaniego, czy Inzaghiego cała drużyna nie gra lub nie grała? Czekam dalej na napastnika, który jest sporo wyżej od Lewego w Bundeslidze.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Napewno Kiessling i Madżukić który mimo grających samolubnie Riberym i Robbenie strzelił sporo bramek. Nie mówiąc już o tym jaką miał konkurencję - Muller, Gomez.





Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2013-07-28 20:12:11

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Mandżukić to najwyzej poziom Lewego, a Bayernowi potrzebnych jest dwóch zawodników klasy Chorwata, bo po odejściu Gomeza Muller i Mandżukić to za mało.

Do Kiesslinga się nie będę odnosił, bo za rzadko oglądam Leverkusen.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo tez uwazam ze Lewy jest niedoceniany przez wielu Polakow i na chwile obecna nie ma tam lepszego napastnika niz Robert , a to ze jest z tych co wykonczy akcje taki typ napastnika jakich zreszta wielu wybitnych bylo jedynym jego minusem co sie rzuca od razu w oczy to brak szybkosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Zgadza sie, ale szybkości to on już raczej nie rozwinie. Jeśli popracuje nad tężyzną fizyczną, wykończeniem i mimo wszystko strzałem to ma papiery, żeby wejść do scisłej czołówki napastników. Gry tyłem do bramki mogłoby się nauczyć od niego wielu napastników.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie + jeszcze rozegrania bylo widac wczoraj , szybosc cecha ktora bardzo uwarunkowana genetycznie i ciezko ja wytrenowac stad pewnie jak piszesz w tym aspekcie lepszy nie bedzie ale nie on jeden Boltem nie byl i nie przeszkadzalo zostac to top napastnikow

mnie ciekawi tylko ze jeden z najlepszych strzelcow w Europie w ostatnich 2 latach w dobrym wieku dla pilkarza, z rocznym kontraktem do konca i nie wzbudza zainteresowania innych czolowych klubow procz Bayernu chyba ze polota ze jest dogadany z nimi i jakies wstepne papiery podpisane to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Moim zdaniem rozmowy miedzy Borussią i Bayernem jeszcze w tym okienku będą na temat transferu Lewego.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z butami :/

Następny temat

Czy warto kupić Adidas Jabulani Glider

WHEY premium